ابزار هدایت به بالای صفحه

تبادل لینک "/>
  


تبلیغات در سیستم تبادل لینک
تبلیغات:
دایرکتوری تبادل لینک ما بعنوان یكی از مطرح ترین سایتهای تبادل لینک فارسی، بمدد افزایش لینک های تبادلی روزانه خود، بعنوان یک دایرکتوری اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد، سیستم اتوماتیک با تنوع در جذب لینک سایت ها با موضوعات مختلف از سراسر وب، نیاز کاربران ایرانی را در داخل و خارج از کشور به خدمات ثبت اتوماتیک لینک در دایرکتوری و افزایش بازدید برطرف ساخته است. 

قوانین:

- از پذیرش لینک سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

- درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در این سیستم تبادل لینک باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و این دایرکتوری هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.

- مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

- قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم
تبلیغات بنری در سایز 468در60
تبلیغات در شبکه تبادل لینک هوشمند 5

تبلیغات بنری در سایز 120 در 240
تبلیغات در شبکه تبادل لینک هوشمند 5
بسته های تبلیغاتی سیستم ما
تبلیغات در شبکه تبادل لینک هوشمند 5تبلیغات در شبکه تبادل لینک هوشمند 5
تبلیغات در شبکه تبادل لینک هوشمند 5تبلیغات در شبکه تبادل لینک هوشمند 5تبلیغات در شبکه تبادل لینک هوشمند 5
تبلیغ شما در چه سایت هایی پخش می شود :
تماس با مدیر شماره تماس با قسمت تبلیغات 09366525366
جهت سفارش تبلیغ به ایمیل ما پیام بدهید
INFO@5LINK.IR